Sitemiz aracılığıyla facebook gündemindeki video yada mp3leri indirebilirsiniz. indirmek istediğiniz linki girin açılan sayfada video indir bağlantısını tıklayın. dosyanıza sağ tıklayıp farklı kaydet'i seçin.

Örnek: http://www.facebook.com/video/video.php?v=105321679516771

sponsorlu bağlantılar


Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi

indir & Paylaş: Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi videosunu indir. Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi mp3 indir. Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi videosunu facebook'ta paylaşın

sponsorlu bağlantılar

Yorumlar:
Bilgi: Başçalan'ın internete sızdırdığı son ses kaydında Egemen Bağış'ın Kur'an sureleriyle dalga geçtiği iddiası dinleyenleri şoke etti!
Başbakan Erdoğan'a en yakın isimlerden biri ve AB Bakanı Egemen Bağış ile gazeteci Metehan Demir arasında geçtiği iddia edilen ses kaydında Kur'an ile dalga geçilmesi dikkat geçti.
Metehan Demir'in Egemen Bağış'ın twitter hesabında paylaştığı bir ayeti görmesi üzerine Bağış'ı telefonla arıyor. Kur'an ayetiyle dalga geçercesine 'Güne nurla başladım, duayla başladım' diyerek ve Bakara Suresi 152. ayeti dalga geçer gibi okuyarak konuşmasına devam eden Demir'e Egemen Bağış'ın eşi Beyhan Bağış, cevap yetiştiriyor
METEHAN'A AYRAN YOLLAYAYIM
'Kim bu sabahın köründe arıyor, imana mı gelmiş dua ediyor. Metehan'a ayran yollayayım' diyerek gülüşmelere neden olan Beyhan Bağış, 'Milli içki ayran' tartışmasına da gönderme yapıyor.
HER CUMA BİR AYET SALLIYORUM
'Ve la entüm ma ağbüd' diyerek dalga geçen Metehan Demir'e Bağış, 'oğlum ben her gün her Cuma bir tane ayet sallıyorum' diyor ve ekliyor:
'Google'a gir, Kuran'da atıyorum kardeşlik, Kuran'da nankörlük Kuran'da bilmem ne diye search yap hepsi çıkıyor. Oradan beğen bir tane salla gitsin"
Surelerle dalga geçmek için anlamsız sesler çıkartan Demir'e Bağış, 'O Almanca'ya döndü Metehan' diyerek uyarıyor.
'ALLAH'IM EGEMEN BAĞIŞ'TAN BİR AYET İNSE DE'
'Sabah saat 5?te çaktım bir tane' diyen Bağış'a ise Metehan Demir, 'Sabah uyanıp Allah'ım Egemen Bağış'tan bir ayet inse de ben de onu RT etsem deyip bekleyen 13 kişi de RT etmiş' diyor
METEHAN DEMİR'E: ÇARPILACAKSIN!
Bir köşe yazarının yazısı üzerine konuşan Metehan Demir, Bağış'ın eşi Beyhan Bağış ile ilgili 'Beyhan, duadan daha fazla şeyler yapacağımızı bilir' diyor ve ekliyor: Bakara 156
Bunun üzerine Bağış, 'Çarpılacaksın' diyor.
Bunun üzerine Metehan Demir daha ileri gidiyor. 'Her kim ki Egemen Bağış'ı sevmez, Allah en kısa zamanda onun belasını verir, Bakara 159? diyerek ekliyor.
'BU BAKARA İYİ MAKARA'
Aydın Doğan'la bir toplantılarından bahseden ikiliden Metehan Demir, 'Her kim ki Aydın Bey'in o zor gününde onun yanında olur, o Allah'tan her istediğini alır, Bakara 165? diyerek gülmeye başlıyor.
'Bu bakara iyi ya' diyen Demir'e Bağış'tan kahkalar eşliğinde cevap geliyor: 'Makara iyi'

sözcü.com.tr

oglum ben her cuma bir ayet saliyorum
google a ayet sor oradan salla bir tane gitsin
ben sabah 5tane caktim
bu bakara iyi makara
kuran la dinle dalga
imana mi gelmis dua ediyor
ayran yollayim metehana
her cuma bir ayet
ben sabah 5te caktim bitane
bakara 156 carpilacaksin
beyhan duamizdan daha fazla seyler yapacagimizi bilir
her kim ki egemen bagisi sevmez allah en son zamanda onun belasini verir
alman kadina laf sokmama bozulmadilar deme
aydin bey cok mutlu oldu
aydin beye yemege gidiyoruz evine davet etti
töve be ya rabbim carpilcaz simdi
bakkara tam makkara
kamer gencin yaptigi tam rezalet
ne bu lan ibne 2 gündür giydiriyordun babayi kol gibi falan
böyle abi türkiye bu Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi facebook video izle, Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi facebook videoları, Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi videosunu buradan indirebilirsiniz. Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi mp3 indir, Bu Bakara iyi makara! Egemen Bagis Tape Kaydi indir
Benzer Videolar: